Bize Ulaşın
0216 290 12 55
twitter
facebook
sfk logo
Kurumsal

Uzun yıllardır kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini markasıyla özdeşleştiren firmamız bu hizmet ve kaliteyi en üst seviyede tutabilmek adına ciddi çalışmalar yapmış olup bunu değişmez ilkelerinden biri olarak benimsemiştir.

Firmamız kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı amaç edinerek yönetim ve kalite politikası bu doğrultuda şirket hedeflerinin gelişimini ve takibini amaçlamaktadır.

Hizmet verilen sektörün can güvenliği açısından ne derece önemli olduğunun bilincinde olan Sağlam Filo Kiralama olarak her yıl bünyemize kattığımız TİCARİ – ORTA ve LÜKS SEGMENT SIFIR araçlarımız, FULL KASKOLARIMIZ ve anlaşmalı olarak çalıştığımız özel servislerde düzenli olarak yaptırdığımız araç bakımlarımızla hiçbir masraftan kaçınmamaktayız.

Hizmetlerimiz
SFK GROUP, lüks jeep kiralama,spor araba kiralama,şöförlü vip araç kiralama,limuzin kiralama , gelin arabası kiralama,havalimanı araba kiralama yada kiralık şöförlü araç isteklerinizin tamamını karşılıyabileceğiniz profesyonel rent a car servisidir.